+38 068 911 22 11 fit@bebright.com.ua
Zumba Fitness

Progress Bar

Координация - 100%
Чувство ритма - 100%

Zumba Fitness

(Тренування тимчасово скасовані)

Онлайн розклад та запис на тренування

Від одного лише назви — Зумба, хочеться кинутися в танок. Якщо ти любиш ритмічну музику, танці до падіння, і при цьому хочеш мати струнке підтягнуте тіло — то ця тренування must visit для тебе.

Що це таке?

В перекладі з мексиканської «зумба» — «бути піддаютим», «бути на веселощах». І якщо з першим у нашому спорт-хабі Брайт не складається, то «бути на веселощах» — це прямо наше.

Тому ми не могли не включити для тебе в розклад Zumba Fitness.

Зумба-клас — неймовірно весело! Тренування, яке нагадує яскраву вечірку з латиноамериканськими танцями під жваву й ритмічну музику. Така вечірка висисає з тебе всі соки, але покращить фізичний стан і допоможе позбутися від зайвої ваги та поганого настрою.

Заняття з Зумба також включають в себе елементи класичних фітнес-тренувань: присідання, випади, махи. Активна робота під музику у швидкому темпі з частою зміною позицій ніг, рук, корпусу добре розвивається координація та реакція.

Зумба в хабі Брайт у Броварах — веселий спосіб привести себе в форму!

Щоб заняття було комфортним, тобі знадобиться: зручний одяг і спортивне взуття. І візьми з собою рушник та воду, багато води.

Особливості: ритмічний танцювальний тренінг під музику, зміцнення м’язів, покращення загального стану організму, насичення киснем, зміцнення серцево-судинної системи, позбавлення від зайвої рідини.

Для кого: для занять Zumba практично немає обмежень. Але якщо тебе щось турбує — не буде зайвим попередити тренера.

Рівень підготовки: будь-який.

Результати: зміцнення м’язів, зниження ваги, розвиток координації, відчуття ритму.


От одного только названия — Зумба, хочется броситься в пляс. Если ты любишь ритмичную музыку, танцы до упада и при этом хочешь иметь стройное подтянутое тело – то эта тренировка must visit для тебя.

Что это такое? 

В переводе с мексиканского «зумба» – «быть поддатым», «быть на веселе». И если с первым  в нашем спорт-хабе Брайт не складывается, то «быть на веселе» — это прям наше.

Поэтому мы не могли не включить для тебя в расписание Zumba Fitness.

Зумба класс – веселее некуда! Тренировка, которая больше напоминает яркую вечеринку с латиноамериканскими танцами под зажигательную и ритмичную музыку. Такая вечеринка выжмет из тебя все соки, но улучшит физическое состояние и поможет избавиться от лишнего веса и плохого настроения.

Zumba-классы включают в себя так же элементы классических фитнесс-тренировок: приседания, выпады, махи. Активная работа под музыку в быстром темпе с частой сменой позиций ног, рук, корпуса хорошо развивает координацию и реакцию.

Зумба в хабе Брайт в Броварах – веселый способ привести себя в форму!

Чтобы занятие было комфортным, тебе понадобится: удобная одежда и спортивная обувь. И захвати с собой полотенце и воду, много воды.

Особенности: ритмичная танцевальная тренировка под музыку, укрепление мышц, улучшение общего состояния организма, насыщение кислородом, укрепление сердечно-сосудистой системы, избавление от лишней жидкости.

Для кого: для занятий Zumba практически нет ограничений. Но если тебя что-то беспокоит – не лишним будет предупредить тренера.

Уровень подготовки: любой.

Результаты: укрепление мышц, снижение веса, развитие координации, чувства ритма.