+38 068 911 22 11 fit@bebright.com.ua
Хатха-йога

Progress Bar

Гармония тела и духа - 100%
Гибкость - 100%

Йога

Онлайн розклад та запис на тренування

Як налаштувати себе продуктивний день, налаштувати свій розум та тіло на активну роботу, уникнути стресу та дивитися на світ із посмішкою? Легко та плавно на ранковому класі йоги в нашому хабі Брайт у Броварах.

Що це таке?

Хатха-йога — це філософія про гармонію духу, розуму та тіла, яку можна досягти за допомогою фізичних вправ та дихальних практик.

Практики йоги включають в себе не тільки виконання Асан (вправ), але й дихальні практики (пранаями). Саме таке поєднання допомагає повернути організму його природний стан — здоров’я — на ментальному та фізичному рівнях.

Незважаючи на те, що йога не вважається лікувальною гімнастикою, її позитивний вплив на організм в цілому та на фігуру зокрема не можна недооцінити.

Під час занять ти в статичних повторюваних та іноді сповільнених плавних рухах проробиш усі групи м’язів, зв’язки та сухожилля. Особлива подяка скаже тобі твоя хребет, який стане сильнішим, гнучкішим та рухливішим. Статичне напруження змушує працювати глибокі м’язи-стабілізатори. Зміцнивши їх, ти помітиш, наскільки легше тобі стало рухатися, як вирівнялась твоя осанка, зникли болі та втома в хребті, а енергії прибуло в рази.

Ще однією незаперечною перевагою є формування «витонченого» силуету, завдяки витягуванню м’язів під час занять.

Щоб заняття були комфортними, тобі знадобиться: зручний одяг (легінси або спеціальні штани для йоги). Взуття краще залишити на інші класи в спорт-хабі Брайт в Броварах.

Особливості: тренування за Хатха-йогою складається зі статичних асан і / або повільного виконання різних асан без перерв і дихальної практики.

Для кого: для занять йогою немає жорстких обмежень. Проте, про наявність будь-якої хронічної хвороби або болісного синдрому краще попередити тренера до початку тренування.

Рівень підготовки: будь-який.

Результати: гнучкість, плавність, рухливість суглобів, еластичність зв’язок, зниження ваги, покращення осанки, контроль над тілом, гармонізація внутрішнього психоемоційного стану.


Как настроить себя на продуктивный день, настроить свой ум и тело на активную работу и при этом избежать стресса и смотреть на мир с улыбкой? Легко и плавно на утреннем классе йога в нашем хабе Брайт в Броварах.

Что это такое?

Хатха-йога – это философия о гармонии духа, ума и тела, которую можно достичь при помощи физических упражнений и дыхательных практик.

Практики йоги включают в себя не только выполнение Асан (упражнений) но и дыхательные практики (пранямы). Именно такое сочетание помогает вернуть организму его естественное состояние – здоровье – на ментальном и телесном уровнях.

Несмотря на то, что йога не считается лечебной гимнастикой, ее положительное влияние на организм в целом и на фигуру в частности нельзя недооценивать.

Во время занятий, ты в статических повторяющихся и иногда замедленных плавных движениях проработаешь все группы мышц, связки и сухожилия. Особое спасибо скажет тебе твой позвоночник, который станет сильнее, гибче и подвижнее.
Статическое напряжение заставляет работать глубоки мышцы-стабилизаторы. Укрепив их, ты заметишь, насколько легче тебе стало двигаться, как выровнялась твоя осанка, исчезли боли и усталость в позвоночнике, а энергии прибавилось в разы.

Еще один неоспоримый плюс – формирование «утонченного» силуэта, за счет вытягивания мышц во время занятий.

Чтобы занятие было комфортным, тебе понадобится: удобная одежда (лосины или специальные штаны для йоги). Обувь прибереги для других классов в спорт-хабе Брайт в Броварах.

Особенности: тренировка по Хатха-йоге состоит из статических асан и/или медленного выполнения различных асан без перерывов и дыхательной практики.

Для кого: для занятий йогой нет жестких ограничений. Но, о наличии любого хронического заболевания или болевого синдрома лучше предупредить тренера до начала тренировки.

Уровень подготовки: любой.

Результаты: гибкость, плавность, подвижность суставов, эластичность связок, снижение веса, улучшение осанки, контроль над телом, гармонизация внутреннего психо-эмоционального состояния.