+38 068 911 22 11 fit@bebright.com.ua
TRX

Progress Bar

Сила - 100%
Выносливость - 100%
Координация - 100%

TRX

Онлайн розклад та запис на тренування

Любиш виклики і змагання з собою? Готовий перевірити себе на прочність? Хочеш мати не просто рельєф, але і функціональне тіло?

Тоді ми чекаємо тебе на заняттях в першому спорт-хабі в Броварах.

Що це таке?

TRX — тренінг для спортивних гурманів. Для того, щоб збудувати, сильне і витривале тіло — треба не так вже й багат: тренажер TRX, наш сертифікований тренер і любов до  подолання викликів.

Тренування TRX — це робота з вільно підвішеними петлями та вагою власного тіла. Під час заняття працюють абсолютно всі м’язи, включно м’язи-

стабілізатори (завдяки відсутності стійкої опори).

Формат тренування дуже динамічний: багаторазовість, кругові тренування, вправи на координацію та баланс, робота на межі.

Тренування TRX — розвиває витривалість, координацію, силу.

Щоб тренування було комфортним тобі знадобиіться: необмежуючий рухів одяг, зручне спортивне взуття. Не забудь взяти воду та рушник. Пітніти ти будеш багато й активно.

Особливості: робота з вагою власного тіла без додаткових вантажів, висока інтенсивність. Максимум роботи — мінімум відпочинку.

Для кого: для людей з середнім рівнем загальної фізичної підготовки та продвинутих спортсменів. Новачки також можуть займатися TRX.

Попередження: якщо у тебе є хронічні захворювання або травми — обов’язково проконсультуйся з лікарем та попередь тренера про це.

Рівень підготовки: середній, високий.

Результати: сила, витривалість, координація, рельєфне і сильне тіло.


Любишь вызовы и соревнования с самим собой? Готов проверить себя на прочность? Хочешь иметь не просто рельефное, но и функциональное тело?

Тогда мы ждем тебя на занятиях TRX в первом спорт-хабе в Броварах.

Что это такое?

TRX – тренинг для спортивных гурманов. Для того, чтобы построить красивое, сильное и выносливое тело – нужно не так уж много: тренажер TRX, наш сертифицированный тренер и любовь к преодолениям.

Тренировка TRX (Total Body Resistance Exercises) – это работа со свободно подвешенными петлями и весом собственного тела. Во время занятия прорабатываются абсолютно все мышцы, включая мышцы-стабилизаторы (за счет отсутствия устойчивой опоры).

Формат тренировки очень динамичный: многоповторность, круговые тренировки, упражнения на координацию и баланс, работа на пределе.

Тренинг TRX – развивает выносливость, координацию, силу.

Чтобы занятие было комфортным, тебе понадобится: не сковывающая движений одежда, удобная спортивная обувь. Не забудь взять воду и полотенце. Потеть ты будешь много и активно.

Особенности: работа с весом собственного тела без дополнительных отягощений, высокая интенсивность. Максимум работы – минимум отдыха.

Для кого: Для людей со средним уровнем общей физической подготовки и продвинутых спортсменов. Новички так же могут начать заниматься TRX.

Предосторожности: если у тебя есть хронические заболевания или травмы – обязательно проконсультируйся с врачом и предупреди об этом тренера.

Уровень подготовки: средний, высокий.

Результаты: Сила, выносливость, координация, рельефное и сильное тело.