+38 068 911 22 11 fit@bebright.com.ua
Стретчинг

Progress Bar

Гибкость - 100%
Подвижность связок и суставов - 100%

Стретчинг

Онлайн розклад та запис на тренування

Якщо твоя мрія — сісти на шпагат або наблизитися до йогів за гнучкістю, тоді тобі терміново потрібно на стретчинг. А краще — на найкращий клас зі стретчингу в спорт-хабі Брайт в Броварах.

Що це таке?

Стретчинг — це особлива галузь у фітнесі. Всі вправи в цій системі спрямовані на розвиток твоєї гнучкості, розтяжку. Цей вид тренування може бути і самостійним. Але професійні тренери та спортсмени рекомендують його як додатковий вид тренувань.

На стретчингу основний акцент робиться на розтяжці м’язів ніг та спини. Всі вправи побудовані за принципом чергування напруження та розслаблення. Завдяки цьому ти зможеш швидко зняти напругу в м’язах, позбавитися від зажимів та болісних відчуттів, відновити сили.

Стретчинг допомагає формувати «точений» силует завдяки розтягуванню м’язів, не дозволяючи їм рости ушир.

Щоб заняття було комфортним, тобі знадобиться: зручна, не сковуюча одяг та взуття.

Особливості: на заняттях по стретчингу немає місця різким рухам та стрибкам.

Для кого: для всіх. Заняття стретчингом допоможуть розвинути або повернути гнучкість м’язів та зв’язок. У професійному спорті стретчинг практикується як додатковий вид тренувань та як оздоровче та лікувальне напрямок.

Рівень підготовки: будь-який.

Результати: гнучкість, грація, рухливість суглобів, еластичність зв’язок, поліпшення осанки, контроль над тілом, вишуканий силует, зняття затиску та болісних синдромів.

Приходь на стретчинг в Брайт у Броварах і ми навчимо тебе зав’язуватися в вузол і розв’язуватися самостійно. Якщо звісно, захочеш 😉

 


Если твоя мечта – сесть на шпагат или приблизиться по гибкости к йогам, тогда тебе срочно нужно на стретчинг. А лучше – на самый лучший класс по Стретчингу в спорт-хабе Брайт в Броварах.

Что это такое?

Стретчинг – это особое направление в фитнесе. Все упражнения в этой системе направлены на то, чтобы развить твою гибкость, растяжку. Этот вид тренинга может быть и самостоятельным. Но профессиональные тренеры и спортсмены рекомендуют его как дополнительный вид тренировок.

На стретчинге основной акцент делается на растяжке мышц ног и спины. Все упражнения построены по принципу чередования напряжения и расслабления. Благодаря этому ты сможешь быстро снять напряжение в мышцах, избавиться от зажимов и болевых ощущений, восстановить силы.

Стретчинг помогает формировать «точеный» силуэт за счет растягивания мышц, не давая им расти вширь.

Чтобы занятие было комфортным, тебе понадобится: удобная, не сковывающая одежда и обувь.

Особенности: на занятиях по стретчингу нет места резким движениям и рывкам.

Для кого: для всех. Занятия стретчингом помогут развить или вернуть гибкость мышцам и связкам. В профессиональном спорте стретчинг практикуется как дополнительный вид тренировок и как оздоровительное и лечебное направление.

Уровень подготовки: любой.

Результаты: гибкость, грация, подвижность суставов, эластичность связок, улучшение осанки, контроль над телом, изящный силует, снятие зажимов и болевых синдромов,

Приходи на стретчинг в Брайт в Броварах и мы научим тебя завязываться в узел и развязываться самостоятельно. Если захочешь, конечно 😉