+38 068 911 22 11 fit@bebright.com.ua
Пілатес

Progress Bar

Гибкость - 100%
Грация - 100%
Подвижность суставов - 100%
Эластичность связок - 100%
Улучшение осанки - 100%
Контроль над телом - 100%

Пилатес

Онлайн розклад та запис на тренування

Давно шукаєш чудотворну таблетку, яка створить диво з твоїм тілом і при цьому не потрібно «носити залізо»? Тоді закінчуй пошуки та вирушай безпосередньо на Пілатес в Брайт у Броварах.

Що це таке?

Пілатес розвиває: гнучкість, координацію, витривалість, рухливість суглобів, вміння концентруватися, контроль над тілом, стимулює обмінні процеси в організмі, покращує осанку.

Кожне вправу виконується у повільному плавному темпі без зупинки. І саме тут тобі знадобиться всю свою увагу та вміння фокусуватися, щоб точно виконувати рухи, щоб змусити якісно працювати ті м’язи, які потрібно.

Під час занять так само використовується додатковий інвентар — м’ячі, жгути, важки. Це допомагає збільшити навантаження та, як наслідок, покращити результати.

Пілатес змусить працювати всі твої м’язи. Навіть ті, про які ти ще не догадувався.

Щоб заняття було комфортним, тобі знадобиться: зручний одяг. Взуття для занять по системі Пілатес тобі не знадобиться, а от носочки можна взяти з собою.

Для кого: для занять по системі Пілатес немає обмежень. Комплекс з початку був розроблений як реабілітаційний. Він не підвищує пульс, підходить навіть тим, у кого є протипоказання до активних фітнес-навантажень. Тому, якщо у тебе є якісь проблеми з опорно-руховим апаратом (або інші нюанси) — попередь тренера і він підкаже тобі, як зробити заняття максимально безпечним і комфортним. І звичайно записуйся на клас Пілатес в спорт-хабі Брайт у Броварах.

Рівень підготовки: будь-який.

Результати: гнучкість, грація, рухливість суглобів, еластичність зв’язок, зниження ваги, покращення осанки, контроль над тілом.

Особливості: тренування проходить у повільному плавному темпі; використовується додаткове фітнес-обладнання (жгути, м’ячі, важки).


Давно ищешь волшебную таблетку, которая сотворит чудо с твоим телом и при этом не нужно «таскать железо»? Тогда заканчивай поиски и отправляйся прямиком на Пилатес в Брайт в Броварах.

Что это такое?

Пилатес развивает: гибкость, координацию, выносливость, подвижность суставов, умение концентрироваться, контроль над телом, стимулирует обменные процессы в организме, улучшает осанку.

Каждое упражнение выполняется в медленном плавном темпе без остановки. И именно здесь тебе понадобится все твое внимание и умение фокусироваться, чтобы точно выполнять движения, чтобы заставить качественно работать те мышцы, которые нужно.

В ходе занятий так же используется дополнительный инвентарь – мячи, жгуты, утяжелители. Это помогает увеличить нагрузку и, как следствие, улучшить результаты.

Пилатес заставит работать все твои мышцы. Даже те, о которых ты еще не догадывался.

Чтобы занятие было комфортным, тебе понадобится: удобная одежда. Обувь для занятий по системе Пилатес тебе не понадобится, а вот носочки можно прихватить.

Особенности: тренинг проходит в медленном плавном темпе; используется дополнительное фитнес-оборудование (жгуты, мячи, утяжелители).

Для кого: для занятий по системе Пилатес нет ограничений. Комплекс изначально был разработан, как реабилитационный. Не разгоняет пульс, подходит даже тем, у кого есть противопоказания к активным фитнес-нагрузкам. Так что, если у тебя есть какие-то проблемы с опорно-двигательным аппаратом (или другие нюансы) – предупреди тренера и он подскажет тебе, как сделать занятие максимальным безопасным и комфортным. И смело записывайся на класс Пилатес в спорт-хабе Брайт в Броварах.

Уровень подготовки: любой.

Результаты: гибкость, грация, подвижность суставов, эластичность связок, снижение веса, улучшение осанки, контроль над телом.