+38 068 911 22 11 fit@bebright.com.ua
Латина

Progress Bar

Координация - 100%
Чувство ритма - 100%

Латина

Онлайн розклад та запис на тренування

Любиш веселощі та танці, а спорт асоціюється з нудними присіданнями? Спробуй відвідати клас Латина в нашому спортивному хабі Брайт у Броварах, і ми назавжди змінимо твоє уявлення про спорт!

Що це таке?

Латина — це запальний тренінг у ритмі латиноамериканських танців. Немає нічого краще Латини, що також рівномірно підкачає твоє тіло, твою чуттєвість та сексуальність.

І це всього лише за годину тренування пару-трійку разів на тиждень! Кожна така година буде складатися з ритмічної розминки, одразу після якої ти разом з тренером будеш повторювати та вчитися окремі елементи латиноамериканських танців та поєднувати їх в зв’язки. Ти й не помітиш, як уже в другій половині тренування будеш танцювати Латину.

Латина в спорт-клубі Брайт не лише весело, але й корисно для фігури. Під час тренування активно задіються м’язи ніг, сідниць, пресу (талію та стегна доведеться крутити інтенсивно), руки.

Щоб заняття було комфортним, тобі знадобиться: зручний одяг та взуття.

Особливості: Тренування проходять під музику з латиноамериканськими мотивами.

Для кого: для занять Латиною в хабі Брайт у Броварах немає обмежень. Почати займатися танцями можуть всі бажаючі. Тренування в класі Латина допоможуть не лише стати стрункішим, а й почувати себе більш впевнено та розкріпощено в повсякденному житті.

Рівень підготовки: будь-який.

Результати: гнучкість, грація, рухливість суглобів, еластичність зв’язок, зниження ваги, поліпшення осанки, контроль над тілом, відчуття ритму, пластичність, впевненість, розкріпощеність.


Любишь веселье и танцы, а спорт ассоциируется с нудными приседаниями? Попробуй посетить класс Латина в нашем спорт-хабе Брайт в Броварах и мы навсегда изменим твое представлении о спорте!

Что это такое?

Латина – это зажигательная тренировка в ритме латиноамериканских танцев. Нет ничего лучше Латины, что так же равномерно прокачает твое тело, твою чувственность и сексуальность.

И это всего лишь за час тренировки пару-тройку раз в неделю! Каждый такой час будет состоять из ритмичной разминки, сразу после которой ты вслед за тренером будешь повторять и разучивать отдельные элементы из латино-американских танцев и соединять их в связки. Ты и не заметишь, как уже во второй половине тренировки будешь танцевать Латину.

Латина в спорт-клубе Брайт не только весело, но и полезно для фигуры. Во время тренировки активно задействуются мышцы ног, ягодиц, пресса (талией и бедрами придется крутить интенсивно), руки.

Чтобы занятие было комфортным, тебе понадобится: удобная одежда и обувь.

Особенности: Тренировки проходят под музыку с латиноамериканскими мотивами.

Для кого: для занятий Латиной в хабе Брайт в Броварах нет ограничений. Начать заниматься танцами могут все желающие. Тренировки в классе Латина помогут не только стать стройнее, но и почувствовать себя более уверенно и раскрепощенно в повседневной жизни.

Уровень подготовки: любой.

Результаты: гибкость, грация, подвижность суставов, эластичность связок, снижение веса, улучшение осанки, контроль над телом, чувство ритма, пластичность, уверенность, раскрепощенность.