+38 068 911 22 11 fit@bebright.com.ua
Йогалатес

Progress Bar

Гибкость - 100%
Статика - 100%
Подвижность суставов - 100%
Эластичность связок - 100%

Описание класса

Онлайн розклад та запис на тренування

Болить спина, тіло здається дерев’янним, а результат «зимової бездільниці» заважає носити коротке та облягаюче? Тоді клас йогалатесу — саме те, що тобі потрібно.

Йогалатес в спорт-хабі Брайт — перший і єдиний клас йогалатесу в Броварах.

Що це таке?

Йогалатес — мікс йоги і пілатесу. Включає в себе основні переваги цих двох систем: зміцнення м’язового корсету і м’язів-стабілізаторів, розвиток гнучкості, підвищення витривалості та сили, покращення координації. Тренування базується на плавних рухах і свідомому контролі дихання. Тривалість тренування — близько 2 годин. За цей час ти встигнеш хорошенько розім’ятися, проробити всі тіло і завершити тренування розтяжкою. Незважаючи на видиму легкість, потрібно буде попітніти. Тут немає окремих вправ та сетів. Все заняття — це безперервний рух з плавним переходом з однієї позиції в іншу, що змушує працювати всі м’язи твого тіла.

Цей вид тренувань допоможе тобі «розбудити» та зміцнити м’язи, покращити координацію, розвинути гнучкість та витривалість, позбутися від зайвої ваги та отримати тіло мрії. Щоб заняття було комфортним, тобі знадобиться: не обмежуючий рухів одяг (лосіни або шаровари — вибираєш ти). Взуття залиш для інших тренувань в спорт-хабі Брайт в Броварах. Особливості: відсутність обтяжень, надмірних навантажень та різких рухів, поєднання плавності динаміки та елементів статики.

Для кого: для всіх. Заняття йогалатесом практично не мають обмежень, оскільки в основі лежить програма пілатесу, який з початку був розроблений як реабілітаційний комплекс вправ.

Рівень підготовки: будь-який.

Результати: гнучкість, рухливість суглобів, еластичність зв’язок, зниження ваги.


Болит спина, тело кажется деревянным, а результат «зимнего дожора» мешает носить короткое и обтягивающее?  Тогда класс йогалатес – это то, что тебе нужно.

Йогалатес в спорт-хабе Брайт – первый и единственный класс йогалатеса в Броварах.

Что это такое?

Йогалатесмикс йоги и пилатеса. Включает в себя основные преимущества этих двух систем: укрепление мышечного корсета и мышц-стабилизаторов, развитие гибкости, повышение выносливости и силы, улучшение координации. Тренировка основывается на плавных движениях и осознанном контроле дыхания. Длительность тренировки – около 2-ух часов. За это время ты успеешь, как следует размяться, проработать все тело и завершить тренировку растяжкой. Несмотря на кажущуюся легкость, попотеть придется. Здесь нет отдельных упражнений и сетов. Все занятие – это беспрерывное движение с плавным переходом из одного положения в другое, которое заставляет работать все мышцы твоего тела.
Этот вид тренировок поможет тебе «разбудить» и укрепить мышцы, улучшить координацию, развить гибкость и выносливость, избавиться от лишнего веса и получить тело мечты. Чтобы занятие было комфортным, тебе понадобится: не сковывающая движений одежда (лосины или шаровары – выбираешь ты). Обувь оставь для других тренировок в спорт-хабе Брайт в Броварах.
Особенности: отсутствие отягощений, чрезмерных нагрузок и резких движений, сочетании плавность динамики и элементов статики.

Для кого: для всех. Занятий йогалатесом практически не имеют ограничений, так как в основе лежит программа пилатеса, который изначально был разработан как реабилитационный комплекс упражнений.
Уровень подготовки: любой.
Результаты: гибкость, подвижность суставов, эластичность связок, снижение в