+38 068 911 22 11 fit@bebright.com.ua
High Heels

Progress Bar

High Heels

(Тренування тимчасово скасовано)

Онлайн розклад та запис на тренування

High Heels — в дослівному перекладі «високі каблуки» (танець на підборах) — це новий сміливий тренд у сучасній хореографії, що поєднує в собі енергію хіп-хопу, стиль джаз-фанку, техніку джазу, гламур бурлеску та жіночні пози з вога.

Виникнення та основа танцювальних рухів.

Це динамічні клубні рухи, максимальна свобода та імпровізація. Стиль виник під впливом музичних відеокліпів поп-музики та хіп-хопу. Світові зірки, такі як Бейонсе, Ріанна, Шакіра, Мадонна, часто з’являються в кліпах та на виступах у високих підборах.

High Heels виник з широкого спектру танцювальних стилів, які часто використовуються в музичних відеокліпах. Для нього характерні динамічні рухи ніг, запозичені з джазу, go-go dance, бального та латиноамериканського танцю. Також він часто використовує ізоляцію тулуба, запозичену з танцю живота, роботу на підлозі з хіп-хопу, плавну роботу руками та мову тіла, що походять з екзотичних танців та контемпу.

Що дають заняття цим стилем танцю

High Heels — найкращий спосіб вираження вашої жіночності, сміливості, внутрішньої свободи через техніку та лінії. Цей стиль підходить для всіх рівнів танцювальної підготовки, а висота підборів не має значення.

База танцю складається з великої кількості рухів. Кожен з них потребує правильного положення всіх частин тіла та точного виконання. У танці на каблуках ви зможете освоїти такий контроль над своїм тілом, який можна застосувати в будь-якому сучасному стилі танцю. Також розвивається здатність поєднувати рухи з будь-якою музикою та імпровізувати. Регулярні тренування можуть бути хорошою заміною спортзалу, відмінна форма гарантується — фізичні навантаження під час занять на каблуках досить значні.

Заняття цим видом танцю розвивають жіночність, гнучкість, артистизм, ритм та музичність, ви навчаєтесь зберігати свою позу та рівновагу, а також, що також не менш важливо, як красиво ходити на каблуках.
Щоб заняття було комфортним, тобі знадобиться: зручний одяг, бажано взуття на каблуках.

Для кого: Для будь-якого рівня підготовки.

Обережності: Як і в будь-якій іншій фізичній активності, тренер повинен знати про можливі обмеження зі здоров’ям.

High Heels — в дословном переводе «высокие каблуки» (танец на каблуках) — это новая смелая тенденция в современной хореографии, сочетающая в себе энергию хип-хопа, стиль джаз-фанка, технику джаза, гламур бурлеска и женственные позы из вога.

Возникновение и основа танцевальных движений

Это динамические клубные движения, максимальная свобода и импровизация. Стиль возник под вдохновением от музыкальных клипов поп-музыки и хип-хопа. Такие мировые звезды, как Бейонсе, Рианна, Шакира, Мадонна, часто появляются в клипах и на своих выступлениях на высоких каблуках.

High Heels проистекает из широкого спектра танцевальных стилей, которые часто используются в видеоклипах. Для него характерны динамичные движения ног, заимствованные у джаза, go-go dance, бального и латинского танца. Также он часто использует изоляцию туловища, одолженную у танца живота, работу на полу из хип-хопа, плавную работу руками и язык тела, происходящие из экзотических танцев и контемпа.

Что дают занятия этим стилем танца

High Heels — лучший способ выражения вашей женственности, дерзости, внутренней свободы через технику и линии. Этот стиль подходит для всех уровней и высота каблуков не имеет значения.

База танца состоит из большого количества движений. Каждый требует правильного положения всех частей тела и точного исполнения. В танце на каблуках вы сможете освоить такой контроль над своим телом, который можно применить в любом современном стиле танца. Также развивается способность сочетать движения с любой музыкой и импровизировать. Регулярные тренировки могут быть хорошей заменой спортзалу, отличная форма гарантируется — физические нагрузки при занятии на каблуках довольно значительны.

Занятиях этим видом танца развивают женственность, гибкость, артистизм, ритм и музыкальность, вы учитесь сохранять свою позу и равновесие, а также, что тоже немаловажно, как красиво ходить на каблуках.

Чтобы занятие было комфортным, тебе понадобится: Удобная одежда, желательна обувь на каблуках

Для кого: Для любого уровня подготовки

Предосторожности: Как и в любой другой физической активности, тренер должен знать про возможные ограничения со здоровьем.