+38 068 911 22 11 fit@bebright.com.ua
Гимнастика

Progress Bar

Гимнастика

Онлайн розклад та запис на тренування

Гімнастика в спорт-хабі Брайт у Броварах — це реальна можливість для вашої дитини розпочати кар’єру в гімнастичному спорті.

Гнучкість і королівська осанка — це лише видима частина того, що можуть дати заняття гімнастикою. Насправді цей вид спорту можна назвати мистецтвом. Тут ваша дитина навчиться володіти своїм тілом, поліпшить координацію, розвине гнучкість та почуття ритму, пластичність та вміння балансувати.

Якщо ваша дитина постійно намагається виконувати акробатичні трюки і явно демонструє бажання стати гнучче, стати на місток і сісти на шпагат — приведіть його на гімнастику до нас у спорт-хаб Брайт. Ми точно знаємо, що в нього все вийде!

Рівень підготовки: будь-який

Вік: 4-7 років

Щоб тренування проходили комфортно, знадобиться: танцювальний купальник.


Гимнастика в спорт-хабе Брайт в Броварах – это реальная возможность для твоего ребенка начать карьеру в гимнастическом спорте.

Гибкость и королевская осанка – это лишь видимая часть того, что могут дать занятия гимнастикой. На самом деле этот вид спорта можно назвать искусством. Здесь твой ребенок научится владеть своим телом, улучшит координацию, разовьет гибкость и чувство ритма, пластичность и умение балансировать.

Если твой ребенок все время пытается выполнять акробатические трюки и явно демонстрирует желание стать гибче, встать на мостик и сесть на шпага – приводи его на гимнастику к нам в спорт-хаб Брайт. Мы точно знаем, у него все получится!

Уровень подготовки: любой

Возраст: 4-7 лет

Чтобы тренировки проходили комфортно, понадобится: танцевальный купальник