+38 068 911 22 11 fit@bebright.com.ua
Дитячі танці

Progress Bar

Детские танцы

(Тренування тимчасово скасовано)

Онлайн розклад та запис на тренування

Ти маєш активного та енергійного дитину, який при звуках музики кидає все і біжить танцювати? Тоді приводь його до нас на танці!

Що це таке?

Дитячі танці — це напрямок, де дитина зможе оволодіти базовими хореографічними навичками, народними та сучасними танцями, розвинути в собі чуття ритму, гнучкість та пластику. Навчиться працювати на результат і прикладати зусилля.

Для дитини це можливість гармонійно розвиватись, як фізично, так і емоційно. Тут він зможе в легкій та природній формі оволодіти навичками взаємодії з колективом, розвинути творче та асоціативне мислення, акторські здібності та вже з ранніх років легко та неприневідомо почувати себе на сцені та перед великою аудиторією.

І все це буде відбуватись у ритмі танцю та дружній атмосфері, яка, однак, не позбавлена дисципліни.

Щоб заняття було комфортним для дитини: знадобиться зручний спортивний одяг та спеціальне взуття. Про те, як і що підібрати — найкраще порадитися з тренером.


У тебя активный и энергичный ребенок, который при звуках музыки бросает все и бежит танцевать? Тогда приводи его к нам на танцы!

Что это такое?

Детские танцы – это то направление, где ребенок сможет обуздать свою энергию и направить ее в творческое русло.

Здесь твой ребенок освоит базовые хореографические навыки, народные и современные танцы, разовьет чувство ритма, гибкость и пластику. Научится работать на результат и прилагать усилия.

Для ребенка это возможность гармонично развиваться, как физически, так и эмоционально. Здесь он сможет в легкой и естественной форме освоить навыки взаимодействия с коллективом, развить творческое и ассоциативное мышление, актерские способности и уже с ранних лет легко и непринужденно чувствовать себя на сцене и перед большой аудиторией.

И все это будет проходить в ритме танца и дружелюбной атмосфере, которая, впрочем, не лишена дисциплины.

Чтобы занятие было комфортным для ребенка: понадобится удобная спортивная одежда и специальная обувь. О том, как и что подобрать – лучше всего посоветоваться с тренером.