+38 068 911 22 11 fit@bebright.com.ua
Танці, Хіп-хоп

Progress Bar

Хип-Хоп, Jazz-Funk

(Тренування тимчасово скасовано)

Онлайн розклад та запис на тренування

Звуки RNB та Хіп-Хопу (Hip-Hop) автоматично пробуджують у твоєму дитині бажання танцювати? Тоді негайно приведи його до фітнес-клубу Брайт в Броварах на заняття з Хіп-Хопу! Відчуття ритму, пластичність, точність рухів — це лише вершина айсберга. Танці Хіп-хоп допоможуть твоїй дитині навчитися самовиражатися через танець, відчувати музику. Він навчиться не просто танцювати, а протанцьовувати свої почуття, емоції та настрій. Хіп-хоп в Брайті — це можливість навчити свою дитину не просто красиво рухатися, а регулювати свій емоційний стан, справлятися зі стресами та подолати труднощі «пританцьовуючи»!

Рівень підготовки: будь-який

Вік: від 7 років

Щоб тренування проходили комфортно, знадобиться: будь-який зручний одяг і гарний настрій


Звуки RNB и Хип-Хоп (Hip-Hop) автоматически приводят в действие твоего ребенка? Тогда срочно приводи его в фитнесс-клуб Брайт в Броварах на занятия по Хип-Хопу!

Чувство ритм, пластика, точность движений – это лишь верхушка айсберга. Танцы Хип-хоп, помогут твоему ребенку научиться самовыражаться через танец, чувствовать музыку. Он научится не просто танцевать, а протанцовывать свои чувства, эмоции и настроение. Хип-хоп в Брайте – это возможность научить своего ребенка не просто красиво двигаться, а регулировать свое эмоциональное состояние, справляться со стрессами и преодолевать трудности «пританцовывая»!

Уровень подготовки: любой

Возраст: от 7 лет

Чтобы тренировки проходили комфортно, понадобится: любая удобная надежда и хорошее настроение