+38 068 911 22 11 fit@bebright.com.ua
Бокс

Progress Bar

Сила - 100%
Скорость - 100%
Реакция - 100%

Бокс

Онлайн розклад та запис на тренування

Хук, джеб, аперкот. Що, нічого не зрозуміло? Означає, що ти ще не був на тренуваннях з Боксу в нашому спортивному клубі Брайт.

І дуже шкода. Бокс — це ТОПове фітнес-напрямок.

Що це таке?

Якщо ти ще не помітив, у нашому Брайт фітнес-клубі ми зібрали найкращі види тренувань, що існують на сьогоднішній день. А без тренувань з Боксу цей список був би неповним. Тим більше, коли тренер Нужненко Юрій Іванович — Чемпіон Світу з боксу серед професіоналів.

Заняття боксом — це особливий вид тренування. По-перше — це красиво. Буде тобі красиво, коли через місяць-два регулярних занять ти побачиш, як твоє тіло перетворилося. Бокс-тренування гармонійно розвивають всі тіло, тому що під час занять жоден сантиметр м’язів не буде без діла. Тому що протягом 40-60 хвилин тобі доведеться відпрацьовувати різні комбінації з хуків, джебів, відбивання від противника, апперкотів. При цьому тобі доведеться мислити так само швидко, як і переставляти ноги. Твої руки, ноги, спина і прес будуть все час в напруженні, а отже, м’язи будуть працювати!

В результаті — вже після одного місяця занять ти станеш не лише стрункішим та підтягнутішим, але й набагато витривалішим та впевненішим у собі. Жартома не кажучи, адже ти будеш точно знати, як правильно вкластися в удар або уйти від нападу.

Фітнес-клуб Брайт у Броварах. Ставай сильнішим разом — веселішим!

Особливості: особлива увага приділяється техніці виконання, комбінація аеробних та анаеробних навантажень.

Щоб тренування було комфортним: тобі знадобиться зручний спортивний одяг і взуття, рукавички, бандажі, рушник та вода.

Рівень підготовки: будь-який.

Результати: позбавлення від зайвої ваги, покращення обміну речовин, підтягнуте рельєфне тіло, виведений удар, покращення координації, розвиток швидкості, сили та витривалості, підвищення швидкості та чіткості мислення, зібраність, концентрація.

Також можливі персональні тренування для дорослих та дітей за попереднім узгодженням.


Хук, джеб, апперкот. Что, ничего не понятно? Значит, ты еще не был на тренировках по Боксу в нашем спорт-хабе Брайт.

И очень зря. Бокс – это ТОПовое фитнес-направление.

Что это такое?

Если ты еще не заметил, у себя в Брайт фитнес-хабе мы собрали лучшие виды тренировок, существующих на сегодняшний день. А без тренировок по Боксу этот список был бы не полным. Тем более, когда тренер Нужненко Юрий Иванович — Чемпион Мира по боксу среди профессионалов.

Занятия боксом – это особый вид тренинга. Во-первых – это красиво. Будет тебе красиво, когда спустя месяц-два регулярных занятий ты увидишь, как твое тело преобразилось.
Бокс-тренировки гармонично развивают все тело, потому что во время занятия ни один сантиметр мыщц не будет простаивать без дела. Потому что на протяжении 40-60 минут тебе придется отрабатывать различные комбинации из хуков, джебов, отбивания так противника, апперкотов. При этом тебе придется соображать так же быстро, как и переставлять ноги. Твои руки, ноги, спина и пресс будут все время находиться в напряжении, а значит, мышцы будут работать!

В итоге – уже после одного месяца занятий ты станешь не только стройнее и подтянутее, но гораздо выносливее и увереннее в себе. Шутка ли, ведь ты будешь точно знать, как правильно вложиться в удар или уйти от нападения.

Фитнес-клуб Брайт в Броварах. Становится сильнее вместе – веселее!

Особенности: особое внимание уделяется технике выполнения, комбинация аэробных и анаэробных нагрузок.

Чтобы тренировка была комфортной: тебе понадобится удобная спортивная одежда и обувь, перчатки, бинты, полотенце и вода.

Уровень подготовки: любой.

Результаты: избавление от лишнего веса, улучшение обмена веществ, подтянутое рельефное тело, поставленный удар, улучшение координации, развитие скорости, силы и выносливости, повышение скорости и четкости мышления, собранность, концентрация.

Так же, возможны персональные тренировки для взрослых и детей, по предварительному согласовании.